Bezbolesne Leczenie Zębów. Komputerowe Znieczulenie Zęba The Wand

Bezbolesne leczenie zębów

Bezbolesne leczenie zębów Rzeszów

Strach przed wizytą u dentysty najczęściej wiąże się ze strachem przed bolesnym leczeniem zębów. Jednak rozwój współczesnej stomatologii sprawił, że bezbolesne leczenie zębów to obecnie norma praktycznie każdego gabinetu stomatologicznego. Jeśli i Ty odkładasz wizytę u dentysty ze względu na strach, koniecznie odwiedź Estetika Dental Clinic i zapytaj stomatologa o bezbolesne znieczulenie zęba. Leczenie próchnicy w naszym gabinecie jest bezbolesne. Naszym Pacjentom możemy zaproponować tradycyjne znieczulenia oraz dwa nowoczesne rozwiązania, dzięki którym wizyta u stomatologa przestanie przerażać. Pierwszym z nich jest sedacja wziewna. Inaczej mówiąc to rodzaj uspokojenia wziewnego, które polega na podaniu Pacjentowi podtlenku azotu (gazu rozweselającego). Każda dawka jest dobierana indywidualnie, a podawana jest za pomocą specjalnej maski zakładanej na nos.

Innowacyjne leczenie zębów

bezbolesne leczenie zębów

Jeśli stomatolog leczy niewielki ubytek, to zazwyczaj podanie samego gazu jest wystarczające. Dzięki jego działaniu Pacjent się uspokaja, a lekarz może przeprowadzić leczenie bez dodatkowego znieczulenia.  W przypadku gdy ubytek jest duży i wymaga dłuższego leczenia, sedacja wziewna jest wykorzystywana jako sposób na rozluźnienie Pacjenta, który wprowadzony w stan euforii pozbywa się strachu przed leczeniem próchnicy.

Nasza klinika dentystyczna zapewnia Pacjentom bezbolesne znieczulenie zęba oraz bezbolesne leczenie zębów.  Dzięki temu każdy z Państwa może pozbyć się lęku przed wizytą u dentysty. Unikanie wizyty u stomatologa nie rozwiąże problemu i nie usunie próchnicy. Może ją jedynie pogłębić i doprowadzić do konieczności przeprowadzenia leczenia kanałowego lub nawet usunięcia zęba. Dlatego też najlepszym wyjściem są regularne wizyty u stomatologa.

Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu:
•    stomatologii zachowawczej (leczenie próchnicy, wypełnienia światłoutwardzalne, komputerowe znieczulenie zęba The Wand),
•    ortodoncji (aparaty ortodontyczne),
•    stomatologii estetycznej (wybielanie zębówzakładanie licówek),
•    implantologii (implanty w jeden dzień).
Skontaktuj się z nami, a recepcjonistki umówią Cię na wizytę. Zadbaj o swoje zęby i skorzystaj z naszych usług.