Ortodoncja

W Klinice Stomatologicznej Estetika stawiamy na piękny uśmiech. Dlatego nowoczesna ortodoncja zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów wsparta jest nowoczesnymi technologiami, zapewniającymi indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz skuteczne leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych oraz zaburzeń w funkcjonowaniu stawów skroniowo-żuchwowych.

Ortodonta przygotowuje indywidualne rozwiązania dla każdego Pacjenta biorąc pod uwagę wiek, stopień zaawansowania wady zgryzu, odczucia estetyczne pacjenta itp. tak aby osiągnąć cel, czyli doprowadzić do prawidłowego ustawienia zębów w łuku. Już na pierwszej wizycie konsultacyjnej lekarz zaproponuje odpowiednią metodę i oszacuje przybliżony czas trwania leczenia oraz koszty.  

Mając na uwadze komfort naszych Pacjentów, szczególnie polecamy nowoczesne nakładki ortodontyczne Brightalign oraz Dr Smile, które są dyskretną i skuteczną alternatywą dla tradycyjnego, metalowego aparatu ortodontycznego.

Przeźroczyste nakładki Brightalign są precyzyjnie dopasowane do uzębienia pacjenta, zapewniając lepszą kontrolę nad przemieszczeniami zębów. 

Ten rodzaj nowoczesnego aparatu ortodontycznego z cienkiej folii, wykonywany jest metodą termoformowania przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i analizy cyfrowej. Dzięki temu nakładka jest prawie niezauważalna dla otoczenia, a leczenie jest precyzyjne, szczegółowo zaplanowane oraz spersonalizowane. Nakładki są zdejmowane do posiłków i mycia zębów, dzięki czemu można łatwiej utrzymać higienę jamy ustnej.

Nakładki ortodontyczne Dr Smile bezpiecznie, dyskretnie i skutecznie skorygują wady zgryzu. Są to dopasowane do potrzeb Pacjenta przezroczyste aparaty korekcyjne przesuwające zęby w pożądanym kierunku, które można zdejmować w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u dentysty. Niewidoczne nakładki wyprostują zęby nie powodując niedogodności i dyskomfortu związanego z noszeniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

Za pomocą nakładek DR SMILE jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

13 + 4 =