Estetika Dental Clinic

Estetika Dental Clinic Cierplikowski & Delmaczyński powstała w 2005 roku.

Założeniem było stworzenie nowoczesnej kliniki, w której opiekę nad Pacjentem sprawuje kilku lekarzy – każdy w swoim wyspecjalizowanym zakresie. Kompleksową i wielopoziomową opiekę zapewniają profesjonaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, pedodoncji, protetyki, implantologii i periodontologii, którzy stale rozwijają swoje kompetencje oraz nie boją się sięgać po innowacje i nowoczesne rozwiązania w stomatologii. 

Ogromna renoma i rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę dentystyczną sprawiły, że od lipca 2019 klinika mieści się w nowoczesnym, większym budynku przy al. Witosa 15 b. Na powierzchni 660m2 powstało 8 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczno-medyczny oraz pracownie tomograficzna i protetyczna, centrum konferencyjne a także studio foto.

Dzięki stałym inwestycjom w zaawansowany technologicznie sprzęt cyfrowy oraz nieustającemu poszerzaniu wiedzy przez naszych specjalistów, Pacjenci mogą być pewni, że są w najlepszych rękach.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

3 + 15 =