Doświadczony zespół

Działająca od 2005r. Estetika Dental Clinic zgromadziła wiedzę i doświadczenie gwarantujące najwyższy standard opieki stomatologicznej i jakości usług.

Na czele interdyscyplinarnego zespołu Estetika Dental Clinic stoją Jarosław Cierplikowski oraz Grzegorz Delmaczyński – współwłaściciele i specjaliści w swoich dziedzinach z kilkudziesięcioletnim stażem. Dla lekarzy pracujących w naszej klinice są nie tylko liderami, ale przede wszystkim mentorami, na których wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach mogą polegać w każdej chwili. Dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi każdy skomplikowany przypadek konsultujemy w szerszym gronie aby zaproponować naszym Pacjentom jak najlepsze leczenie. System wewnętrznych szkoleń wstępnych i okresowych gwarantuje profesjonalizm, dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy oraz jednakowe, najwyższe standardy wykonywanych procedur leczenia.

Starannie dobrany zespół ekspertów zapewnia kompleksową i wielopoziomową opiekę z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, pedodoncji, protetyki, implantologii i periodontologii.

Nasi lekarze nieustannie rozwijają swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą, oraz sięgają po innowacje i nowoczesne rozwiązania w stomatologii. Dzięki temu nasi Pacjenci mają stały dostęp do najnowszych metod leczenia.

Potwierdzeniem unikalnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia jest obecność naszych lekarzy w wąskim gronie dentystów zaproszonych do programu specjalistycznych szkoleń dla młodszych pokoleń polskich stomatologów.

kontakt

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

3 + 1 =

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

tel.: 17 850 43 85
+48 508 180 965
estetika@estetika.com.pl

6 + 4 =