Metamorfozy

Pani Kasia zgłosiła się do Estetika aby poprawić estetykę oraz funkcję zębów.

Ze względu na brak zębów w żuchwie wszczepiono implanty, na których wykonano estetyczny most. Braki w szczęce uzupełniono dwoma implantami oraz wykonano estetyczne korony ceramiczne i onley. Nie byłoby to możliwe bez dokładnego planu i projektu DSD. Teraz pacjentka może szczycić się pięknym uśmiechem oraz wygodą żucia i gryzienia

Pani Ewa zgłosiła się z problem estetycznym zębów przednich.

Dzięki zaawansowanej diagnostyce rozpoznaliśmy torbiele nad wierzchołkami zębów górnych, które po odpowiednim leczeniu kanałowym w mikroskopie, wygoiły się samoistnie bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Odbudowaliśmy estetykę uśmiechu wykonując korony pełnoceramiczne oraz licówki ceramiczne. Dzięki wykorzystaniu programu do cyfrowego projektowania uśmiechu, pacjentka rozpoczynając leczenie znała ostateczny efekt estetyczny nowego uśmiechu.

Pani Anna zgłosiła się do nas z problemem nieestetycznego uśmiechu.

Chciała poprawić kształt i kolor istniejących zębów.
Zęby górne zmieniono przy użyciu licówek oraz koron pełnoceramicznych. Dolne zęby przednie zaś odbudowano licówkami kompozytowymi wykonanymi w technologii CAD/CAM.

Pan Janusz zgłosił się do nas z dysfunkcją żucia wynikającą z braków zębowych.

Wykonaliśmy dwa mosty na implantach, korony ceramiczne oraz onlay. Dzięki zastosowanemu leczeniu problemy z żuciem i gryzieniem zniknęły, a Pacjent cieszy się jednocześnie estetycznym uśmiechem.

Pan Jacek zgłosił się do naszej kliniki z masywnymi starciami zębów. Przeszkadzało mu to estetycznie i funkcjonalnie.

Aby uzupełnić braki zębowe wykonano dwa mosty, a estetyczną poprawę uśmiechu i odbudowę zębów startych uzyskano poprzez wykonanie koron i licówek ceramicznych. Funkcjonalność zgryzu odbudowano uzupełnieniami kompozytowymi. Dzięki wykorzystaniu programu do cyfrowego projektowania uśmiechu Pacjent ostateczny efekt leczenia mógł zaakceptować na etapie projektu.

Pan Jan zgłosił się do naszej kliniki ze zniszczonymi wcześniejszymi uzupełniniami protetycznymi.

Chciał poprawić estetykę, ale także komfort użytkowania uzupełnień protetycznych, gdyż „ w tych dotychczasowych było mu niewygodnie”-jak sam mówił. Dzięki wykonaniu cyfrowego projektu DSD uzyskaliśmy zarówno poprawę estetyki jak również poprawiliśmy funkcjonalność uzupełnień protetycznych. Wykonaliśmy nowe korony i mosty, braki zębowe odbudowaliśmy koronami na implantach.

Pani Joanna zgłosiła się do naszego gabinetu z problemem estetycznym zębów górnych. Nie podobały jej się przerwy pomiędzy zębami oraz kolor.

Zaplanowano i wykonano krótkie leczenie ortodontyczne zębów górnych mające na celu odpowiednie spozycjonowanie ich do przyszłej odbudowy. Po analizie i projekcie DSD wykonano licówki pełnoceramiczne oraz koronę.

Problemem p. Marii były braki zębowe w żuchwie oraz nieestetyczne odbudowy kompozytowe w szczęce.

Owe braki odbudowano koronami na implantach w żuchwie. Estetykę zębów przednich górnych uzyskano koronami i licówkami po dokładnym przeanalizowaniu i zaprojektowaniu ich kształtu i długości w oprogramowaniu cyfrowym DSD. Funkcja zaś została przywrócona pacjentce za pomocą onlay’i ceramicznych . Teraz zarówno estetyka jak i funkcjonalność nowych zębów przewyższają oczekiwania pacjentki sprzed leczenia.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

3 + 4 =