Kompleksowa stomatologia w jednym miejscu

W Estetika Dental Clinic oferujemy Pacjentom kompleksowe leczenie na najwyższym, światowym poziomie. W jednym miejscu zgromadziliśmy najlepszych specjalistów ze wszystkich dziedzin stomatologii, korzystających z aktualnej wiedzy medycznej oraz najnowocześniejszego sprzętu.

Mając do dyspozycji doskonale wyposażone, wygodne i klimatyzowane gabinety, precyzyjne urządzenia diagnostyczne, własną pracownię rentgenowską oraz laboratorium protetyczne możemy na miejscu przeprowadzić wszystkie etapy leczenia, skracając czas wykonywania wszystkich procedur do niezbędnego minimum.

Stworzyliśmy nowoczesną klinikę stomatologiczną w Rzeszowie, która kompleksowo zajmuje się: stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, ortodoncją, implantologią, endodoncją, protetyką, profilaktyką, stomatologią estetyczną, chirurgią stomatologiczną, diagnostyką cyfrową oraz cyfrowym projektowaniem uśmiechu.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez profesjonalny i doświadczony personel, wsparty nowoczesną wiedzą i technologiami, które sprawiają, że leczenie jest nie tylko skuteczne ale i bezbolesne oraz komfortowe dla Pacjenta.
Wybierając Estetika Dental Clinic masz pewność, że rozwiążemy każdy Twój problem związany ze zdrowiem jamy ustnej i pomożemy Ci w każdej sytuacji.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

7 + 13 =