Lekarze

Jarosław Cierplikowski

lek. stom. chirurg stomatolog

Specjalizacja: natychmiastowe implantacje, natychmiastowe odbudowy na implantach, nawigacja komputerowa statyczna i dynamiczna w implantologii, zaawansowane odbudowy protetyczne na implantach, techniki regeneracji tkanek, stomatologia estetyczna, kompleksowe planowanie leczenia.

Chirurg implantolog z 30-letnim doświadczeniem oraz tysiącami wszczepionych implantów. Współwłaściciel Estetika Dental Clinik. Ukończył studia w 1991 r a w 1995 roku uzyskał dyplom specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Uczestnik wielu specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych w kraju i za granicą (link certyfikaty krajowe, certyfikaty zagraniczne).

Grzegorz Delmaczyński

lek. stom. 

Specjalizacja: stomatologia estetyczna, cyfrowe projektowanie uśmiechu, kompleksowe planowanie leczenia, protetyka, metamorfozy uśmiechu

Współwłaściciel Estetika Dental Clinic w Rzeszowie. W 2000 r. ukończył studia stomatologiczne w Akademii Medycznej w Lublinie. Pracę w zawodzie rozpoczął w 2001r. Od początku swojej drogi zawodowej w kręgu jego zainteresowań jest stomatologia estetyczna, protetyka oraz kompleksowa odbudowa uśmiechu. Większość czasu poświęca na doskonalenie nowoczesnych metod leczenia, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje na poziomie europejskim i światowym (link certyfikaty krajowe, certyfikaty zagraniczne)

Specjalizuje się w innowacyjnej metodzie cyfrowego projektowania uśmiechu (Digital Smile Design), protetyce, stomatologii estetycznej co w połączeniu z ogromną wiedzą z zakresu okluzji oraz diagnostyki stawów skroniowo-żuchwowych pozwalają mu na perfekcyjne zaplanowanie leczenia. Ważny jest dla niego dobry kontakt z pacjentem, dlatego każdego traktuje indywidualnie.

Uczestnik cyklu szkoleń Master Level dla stomatologów wzbogacających ich wiedzę z zakresu m.in.: fizjoterapii stomatologicznej, okluzji, preparacji oraz planowania leczenia. Jego wszechstronna wiedza została doceniona przez twórców szkoleń i od 2018r. dr Delmaczyński został zaproszony do grona Guide of Master Level, do którego to dołączają lekarze wyróżniający się ogromną wiedzą i pasją.

lek. stom.
Milena Maciejewska

specjalizacja: ortodoncja

lek. stom.
Sebastian Partyka

specjalizacja: endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka 

więcej

Ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2006 r. Z  Estetika Dental Clinic związany jest od 2008 r.

lek. stom.
Dominika Chmielewska

specjalizacja: stomatologia estetyczna, endodoncja, protetyka

więcej

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z Estetika Dental Clinic związana jest od 2011 r. Jej zainteresowania zawodowe skierowane są na stomatologię estetyczną i nowoczesną endodoncję mikroskopową. Zdobytą wiedzę uzupełnia na kursach i konferencjach naukowych. Jest autorką publikacji w miesięczniku „Magazyn Stomatologiczny”. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ciągle dążąc do perfekcji. Ogromną satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzy pacjentów, którzy szczególnie cenią sobie jej delikatność i opanowanie.

lek. stom.
Łukasz Furdak

specjalizacja: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

więcej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 r. Do grona lekarzy Estetiki dołączył w 2016 r.

lek. stom.
Maja Grochala

specjalizacja: endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

więcej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2017r. Do naszego zespołu dołączyła w 2019r. Regularnie poszerza swoją wiedzę o nowe dziedziny uczestnicząc w licznych kursach z zakresu endodoncji, chirurgii oraz implantologii.

lek. stom.
Monika Zwolińska

specjalizacja: bonding, stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa

więcej

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, który ukończyła w 2018 r. Zawodowo specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, dziecięcej oraz leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu. Swoją wiedzę ciągle rozwija na różnego rodzaju kursach, wykładach i konferencjach.

lek. stom.
Alona Demboryńska

specjalizacja: stomatologia zachowawcza, estetyczna, endodoncja mikroskopowa

więcej

Studia stomatologiczne ukończyła w 2007r. Jej zainteresowania zawodowe skierowane są na stomatologię zachowawczą i nowoczesną stomatologię estetyczną. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ciągle dążąc do perfekcji. Ogromną satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzy pacjentów, którzy szczególnie cenią sobie jej delikatność i opanowanie.

lek. stom.
Przemysław Rokita

specjalizacja: nowoczesna endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, protetyka

więcej

W 2016 r. ukończył studia stomatologiczne na lubelskiej Akademii Medycznej.

lek. stom.
Michał Lachowicz

specjalizacja: chirurgia, endodoncja mikroskopowa

lek. stom.
Jakub Delmaczyński

specjalizacja: stomatologia zachowawcza, chirurgia, implanty

lek. stom.
Magdalena Ungiert

specjalizacja: stomatologia zachowawcza, ortodoncja

Higienistki

Ewelina Prokop

Sylwia Stawarz

Dominika Wełnic

Aneta Ziobro

Asystentki

Aneta Mordarska

Monika Ząbik

Małgorzata Chorzępa

Sylwia Potocka

Kornelia Wójtowicz

Karolina Borek

Technicy dentystyczni

Jakub Juszyński

Katarzyna Juszyńska

Rejestratorki

Natalia Wielgosz

Magdalena Nowak

Regina Mieszczyk

Opiekun medyczny pacjenta

Elżbieta Łyszczek

Dagmara Płaneta

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

4 + 6 =