Stomatologia dziecięca

Leczenie zębów u dzieci wymaga odpowiedniego wyczucia na potrzeby i reakcje małego Pacjenta, tak aby dziecko podczas zabiegu czuło się komfortowo i bezpiecznie.

W Estetika Dental Clinic łączymy najlepszą wiedzę i nowoczesne technologie z odpowiednim podejściem do małych Pacjentów oraz przyjazną atmosferą, Stawiamy na bezstresowe i bezbolesne leczenie stomatologiczne a nasi lekarze wyróżniają się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też spokojem i wielkim sercem do pracy z dziećmi.
Podczas wizyty u dentysty dziecięcego zapewniamy swobodną atmosferę a samo leczenie stomatologiczne dziecka łączone jest z zabawą. Brak bólu czy dyskomfortu związanego z zabiegiem łagodzi stres przed kolejnymi wizytami oraz sprzyja rozwojowi zdrowych nawyków związanych z profilaktyką oraz higieną jamy ustnej u dziecka.

Potrafimy sprawić, by Estetika była jednym z ulubionych miejsc Twojego dziecka! Bez bólu i stresu! Jak to możliwe?

Wystrój

Przyjemnie zaprojektowane wnętrza naszej kliniki, z dominującym motywem leśnym, które każdego wprawią w dobry nastrój. Stroje naszych lekarzy i asystentek również w niczym nie przypominają lekarskich kitlów. Skojarzenia z bólem i szpitalem? Nie tutaj!

Wizyta adaptacyjna

Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego pierwsza wizyta dziecka u stomatologa daje możliwość oswojenia się z gabinetem, sprzętem oraz lekarzem. Ma też ważny wymiar edukacyjny – dentysta pokazuje jak dbać o zęby dziecka.

Bezbolesne znieczulenia

Aby zabieg był całkowicie bezstresowy, małym Pacjentom proponujemy dwie metody – znieczulenie komputerowe metodą The Wand lub na wesoło – gaz rozweselający. Już nic nie będzie bolało.

Bajka

Twój maluch ma ulubioną bajkę, kanał telewizyjny? Świetnie! Na sufitach zamontowane mamy telewizory. Przynieś płytę DVD/ BLUE RAY lub poproś lekarza o włączenie ulubionego kanału. Teraz to już z górki!

Na kolorowo

Konieczne wypełnienie? Mały Pacjent może wybrać kolor plomby na jaki ma ochotę – różowy, zielony lub niebieski.

Niespodzianka!

Najważniejszy punkt programu! Na koniec dla każdego grzecznego małego Pacjenta przygotowaną mamy pulę prezentów do wyboru – lalki, puzzle, samochody. I jak tu do nas nie wracać?

To wszystko sprawia, że stomatologia dziecięca w Rzeszowie nie musi kojarzyć się małym Pacjentom oraz ich rodzicom z czymś nieprzyjemnym. Wręcz przeciwnie – dzieci wracają do nas bez obaw a każda wizyta jest dla nich naturalna.

Nasi specjaliści ze szczególnym darem zjednywania sobie maluchów. 

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

4 + 14 =