Wizyta u Dentysty przed Wakacjami. Bezbolesne Leczenie Zębów Rzeszów

14 Czerwca 2017
Wizyta u dentysty przed wakacjami

Zbliża się sezon urlopowy i zwykle zajęci przygotowaniami do wyjazdu zapominamy o tym, by profilaktycznie odwiedzić gabinet stomatologiczny. A przecież urlop chcemy spędzić w urokliwym miejscu, a nie na fotelu dentystycznym za granicą. Około 20% problemów zdrowotnych na wakacjach ma związek z bólem zębów. Posiadając Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawaną przez NFZ możemy liczyć na częściową refundację wizyty w zagranicznym gabinecie stomatologicznym, ale nie w każdym kraju.

Estetika Dental Clinic

W krajach arabskich lub Ameryce Południowej niestety będziemy musieli sami zapłacić za wizytę i to jest dość spory wydatek. Dlatego przed planowanych dłuższym urlopem szczególnie do krajów egzotycznych, gdzie dostęp do leczenia może być ograniczony, warto odwiedzić stomatologa. Jakość leczenia w innych państwach jest różna i o ile w państwach europejskich są standardy zbliżone do polskich, o tyle w krajach egzotycznych może być z tym problem.

Dobre gabinety można spotkać jedynie w dużych miastach, ale wizyta w nich kończy się sporym wydatkiem. W mniejszych miastach lokalni dentyści również udzielą nam pomocy, ale poziom higieny w gabinecie może zostawiać wiele do życzenia a po powrocie do kraju niewykluczona będzie wizyta u rodzimego stomatologa. Warto więc przed urlopem zadbać o zęby aby wycieczka wakacyjna nie zakończyła się wycieczką w poszukiwaniu dentysty.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami: