Kolorowe Plomby dla Dzieci. Leczenie Próchnicy w Estetika Dental Clinic

13 Listopada 2015
Kolorowe plomby dla dzieci

Dbanie o prawidłową higienę jamy ustnej przez dzieci jest bardzo ważne. Jednak zdarza się, że nawet pomimo prawidłowego dbania o ząbki naszych dzieci pojawi się w nich próchnica.
Skorzystaj z naszej wizyty adaptacyjnej!
 Dlatego tak ważne jest, aby regularnie odwiedzać stomatologa i kontrolować stan naszych zębów. Wszystkim małym Pacjentom zapewniamy bezstresowe wizyty oraz przyjazną atmosferę w gabinecie. Polecamy także skorzystanie z naszej oferty, jaką jest wizyta adaptacyjna dziecka – dzięki niej Twoja pociecha oswoi się z gabinetem stomatologicznym i lekarzami.

Kolorowe plomby dla dzieci Rzeszów

Estetika Dental Clinic oferuje swoim małym Pacjentom kolorowe plomby, które z pewnością urozmaicą każdą wizytę u dentysty. Dzieci mogą wybrać kolor plomby i zdecydować się na przykład na:  żółte, niebieskie, zielone, różowe, złote, pomarańczowe.

Kolorowe plomby dla dzieci to świetny sposób na zachęcenie do wizyty do dentysty. Mali Pacjenci mogą sobie wybrać ulubiony kolor plomby, która zostanie założona w miejscu ich ubytku. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia Estetika Dental Clinic.

Zachęcamy także do przeczytania naszych innych artykułów: