Wybielanie zębów

Białe i piękne zęby są postrzegane jako synonim atrakcyjności i sukcesu. Niestety wiele czynników sprawia, że zęby tracą swój naturalny blask i idealną barwę, wpływ na to mają stosowane używki (kawa, herbata czy papierosy) oraz barwniki zawarte w pożywieniu ( barszcz czerwony, cola, kurkuma) to tylko niektóre z przyczyn powstawania przebarwień. Na szczęście dziś, dzięki rozwojowi stomatologii, każdy może pozwolić sobie na posiadanie olśniewającego uśmiechu. Wszystko za sprawą nowoczesnych zabiegów wybielających.

Choć dróg do posiadania śnieżnobiałych zębów jest wiele – pasty wybielające, paski na zęby czy preparaty znanych firm kosmetycznych – metody te bardzo często są niewystarczające, a ich stosowanie bez konsultacji ze specjalistą może okazać się szkodliwe dla szkliwa! Alternatywą są profesjonalne zabiegi wybielające wykonywane pod okiem stomatologa, pozwalające w szybki i bezpieczny sposób usunąć nieestetyczne przebarwienia i uzyskać wymarzoną biel zębów.

W Estetika Dental Clinic przywrócenie białego uśmiechu trwa zaledwie 60 minut i wykonujemy go lampą laserową Biolase Epic X jako jedni z nielicznych w naszym regionie!

Zabieg laserowego wybielania zębów ma dwa zasadnicze atuty w porównaniu do metody wybielania lampą – jest bezbolesny w trakcie zabiegu oraz zmniejsza nadwrażliwość zębów po zabiegu. Dodatkowo wykorzystanie specjalistycznego żelu, aktywowanego wiązką lasera chroni zęby przed przegrzaniem i pojawieniem się bólu a okoliczne tkanki miękkie przed podrażnieniem.

Masz pytania dotyczące wybielania? Skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wstępnej konsultacji telefonicznej.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

2 + 6 =