Zęby w Godzinę – Implanty Dentystyczne w Jeden Dzień – Stomatologia Estetyczna Rzeszów

Zęby w godzinę

zęby w godzinę rzeszów

Zęby w godzinę

 Szybkim rozwiązaniem dla osób, które potrzebują nowych, ładnych zębów są implanty dentystyczne. To nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć ładne i trwałe zęby, dla tych, którzy cierpią na całkowite bezzębie, jak i dla tych, którzy wymagają uzupełniania kilku lub jednego zęba.  Nowoczesne metody stosowane w implantologii stomatologicznej umożliwiają wykonanie usługi implanty w jeden dzień. Ten rodzaj zabiegu wymaga jednak wcześniejszego przygotowania, czyli usunięcia chorych zębów i umówienia się na wizytę, choć czasami istnieje możliwość wypełnienia luki po usuniętym zębie od razu, bez czekania na wygojenie się rany.  

zęby w godzinę rzeszów

Implanty w 1 dzień to oferta, którą można znaleźć w rzeszowskim gabinecie stomatologicznych Estetika, specjalizującym się w tej dziedzinie stomatologii. Stomatologom usprawniają pracę nowoczesne sprzęty ze specjalnym oprogramowaniem, które bardzo precyzyjnie wykonują wirtualną wizję implantów idealnie dopasowaną do danego pacjenta. Taki sposób pracy pozwala na to, by powstały implanty w godzinę. Dzięki nowoczesnej technologii lekarze przygotowują implanty szybko i są w stanie je założyć w czasie nie przekraczającym jednej godziny. 

Mosty i korony na implantach

 Zęby w godzinę to zabieg, który polega na umieszczeniu implantów w przygotowanych dziąsłach. Nie stoi mu na przeszkodzie nawet zanik kości. Dzięki komputerowej metodzie opracowywania parametrów i rozmieszczenia implantów, pacjent spędza na fotelu dentystycznym tylko niespełna godzinę. W ten sposób wstawia się mosty i korony zastępcze, jak i stałe uzupełnienia.  Zęby w godzinę to rozwiązanie, z którego może skorzystać prawie każdy. Kliniki zapewniają komfortowe warunki, w których pacjent oczekuje na zabieg, a w jego trakcie nie odczuwa żadnego bólu. Nowe zęby w 1 dzień – choć brzmi to niewiarygodnie, to jednak jest to możliwe. Zabiegi wykonują różne kliniki na świecie i w Polsce, w tym także w stolicy Podkarpacia. Metoda pochodzi z Portugalii, jest bezpieczna i skuteczna. Jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą szybko uzupełnić braki w jamie ustnej, jak i tych, który zmagają się z różnymi problemami, które stoją na przeszkodzie noszeniu tradycyjnych protez zębowych.