Wybielanie Zębów Systemem Beyond – Nowoczesne Metody Wybielania

Wybielanie zębówMetoda BEYOND – białe zęby w godzinę, wybielanie martwego zęba

wybielanie zębów w rzeszowie

Wybielanie zębów systemem Beyond

 Jako dzieci wszyscy mieliśmy białe, czyste zęby a nasz uśmiech był lśniący. Jednak przez lata spożywamy jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy palimy papierosy przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień, lecz te które spenetrowały głęboko strukturę zęba trzeba wyczyścić w inny sposób, Formuła wybielająca BEYOND penetruje ząb poprzez kanaliki zębowe, a jej silne i szybkie działanie spowodowane jest zimnym światłem Akceleratora. Dzięki BEYOND przebarwienia znikają, a Wy cieszycie się swoim nowym wyglądem.

Wybielanie systemem BEYOND należy do najbardziej popularnych na świecie. Został bezpiecznie wykonany na ponad milionie pacjentów. Nasza lampa wybielająca zawiera najbardziej zaawansowany technologicznie system filtrujący dostępny na rynku. Użycie „zimnego światła” powoduje, że zabieg jest jednorazowy i nie ma skutków ubocznych.

Porównanie

wybielanie zębów rzeszów

Trzydziestominutowa procedura natychmiastowo utlenia 16 lub więcej zębów przywracając im ich naturalną biel. Efektem jest wybielenie zębów od 5 do 14 odcieni według skali VITA standardowo używanej przez stomatologów. Rezultaty są o 30 procent lepsze od wybielania nakładkowego i zdecydowanie lepsze od podobnych systemów. Zabieg za pomocą systemu BEYOND jest jednorazowy, bez podrażnienia czy efektów ubocznych. Efekt wybielenia utrzymuje się do dwóch lat. Beyond jest obecnie uważane za najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny sposób wybielania zębów jaki jest dostępny.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie http://www.wybielanie.pl/Wybielanie/


Wybielanie martwego zęba

wybielanie metodą beyond

Każdy chce mieć piękny i biały uśmiech jest to element atrakcyjnego wyglądu. Niestety w miarę upływu czasu i użytkowania zęby tracą biel. Przeważnie dzieje się tak w wyniku styczności zębów z pożywieniem i płynami, które pozostawiają żółty osad. Palenie papierosów też ma duży wpływ na zabarwienie zębów. Niekiedy bywa tak, że ząb zmienia barwę na szarą, gdy jest martwy. Jednak i na takiego zęba jest sposób i proponujemy wybielanie martwego zęba.

Przebarwienie martwego zęba powstaje w wyniku pourazowego krwawienia miazgi zęba i następuje zmiana koloru z białego na żółty, brązowy, szary czy nawet czarny. Wybielanie zębów martwych polega na zaaplikowaniu preparatu wybielającego do wnętrza zęba. Wcześniej jednak ząb musi być przeleczony kanałowo a za pomocą zdjęcia rentgenowskiego dokonuje się oceny stanu korzenia tak by środek wybielający nie doprowadził do podrażnienia tkanek okołowierzchołkowych. Po umieszczeniu preparatu wybielającego zakładany jest szczelny opatrunek na czas od 24 godzin do 3 dni.Zdarza się, że zabieg należy powtórzyć 2-3 krotnie. Nastepnie przez około 2 tygodnie środek wybielający ulega neutralizacji co pozwala na założenie wypełnienia w komorze zęba. Zabieg wybielania martwego zęba jest bezpieczny i bezbolesny a wykonany w gabinecie przez stomatologa daje pewność, że zamierzony efekt będzie osiągnięty.

Przed wybielaniem zęba warto skorzystać także z usuwania kamienia nazębnego ultradźwiękami.