Estetika Dental Clinic – Gabinet Dentystyczny w Rzeszowie

Firma
Zapraszamy Państwa do Estetika Dental Clinic

gabinet stomatologiczny w rzeszowie

Gabinet dentystyczny Rzeszów
Estetika Dental Clinic

 Działając od dwudziestu lat w stomatologii i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, którym pomogliśmy i pomagamy, stworzyliśmy miejsce szczególne w Rzeszowie – grupową praktykę stomatologiczną z zespołem nastawionym na interdyscyplinarną obsługę pacjentów. Praca jest dla nas pasją, dlatego zdobytą wiedzę przenosimy wprost do gabinetów, by służyć Wam – Pacjentom, by szybko i rzetelnie rozwiązywać złożone problemy z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznejortodoncjipedodoncjiprotetyki, implantologii i periodontologiiPraktyka grupowa w Estetice, w której opiekę nad Pacjentem sprawuje kilku lekarzy – każdy w swoim wyspecjalizowanym zakresie – pozwala na wprowadzenie wszystkich specjalności stomatologii i możliwość traktowania leczenia uzębienia kompleksowo – od dzieci do dorosłych. 

Wyposażenie gabinetu

 W Estetice czeka na Państwa sześć wyposażonych w sprzęt diagnostyczno-medyczny i klimatyzowanych gabinetów, stomatologiczny tomograf komputerowy Carestream 9600.
 Oddajemy Pacjentów pod opiekę lekarzy i pielęgniarek. W rejestracji pomoże i udzieli informacji zespół recepcjonistek. Posługujemy się językiem polskim, rosyjskim, angielskim i niemieckim.

Zobacz również: Nowa siedziba naszej firmy