Pierwsza wizyta dziecka u stomatologa. Jak się przygotować?

24 Czerwca 2015
Pierwsza wizyta u stomatologa

Wizyta u stomatologa bywa stresująca dla każdego. Zdarza się, że osoby dorosłe boją się stomatologa, a ich lęk najczęściej narodził się jeszcze w dzieciństwie. Gdzie najczęściej ma on swój początek? Otóż z wypowiedzi dorosłych wynika, że ten lęk narodził właśnie w czasie pierwszych wizyt u dentysty.

Co zrobić, aby nasze dziecko chętnie chodziło do stomatologa, a tym samym nabierało nawyków, które z pewnością zaprocentują w przyszłości? Estetika Dental Clinic wychodzi naprzeciw rodzicom, którzy chcą zabrać swoje pociechy na pierwszą wizytę u stomatologa i proponuje oferty, jakimi są wizyty adaptacyjne w gabinecie stomatologicznym.Twoje dziecko boi się dentysty? Nie pozwól by tak zostało
Obecnie posiadamy w swojej ofercie bezpłatne przeglądy i wizyty konsultacyjne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodatkowo wszystkich rodziców zachęcamy do skorzystania z oferty jaką są wizyty adaptacyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci, które jeszcze nigdy nie miały styczności z gabinetem dentystycznym. Taka wizyta jest doskonałym sposobem na zapoznanie dziecka z miejscem, jakim jest gabinet stomatologiczny, z lekarzami oraz asystentkami stomatologicznymi. W tym czasie Państwa pociecha może zapoznać się z pracą dentysty i oswoić z nowym miejscem.

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który pomoże Państwu w tych, czasami stresujących chwilach, jakimi są pierwsze wizyty dziecka w gabinecie dentystycznym. Dzięki temu dziecko zostanie dobrze przygotowane do właściwej wizyty.

Korzystając z okazji, doświadczona higienistka może udzielić Państwu cennych rad dotyczących tego, jak dbać o uzębienie dziecka. W razie konieczności zasugeruje także konkretne zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne.

Dentysta dziecięcy Rzeszów

Każde dziecko na pewno zainteresuje fakt, że po wizycie u stomatologa będzie czekał na nie miły upominek do wyboru. Wizyty adaptacyjne to świetne rozwiązanie dla każdego dziecka, dlatego też już dziś zapraszamy Państwa do skorzystania z tej oferty. Już teraz wybierz ofertę jaką jest dentysta dziecięcy Rzeszów!

Artykuły które mogą Cię zaciekawić: