Nowi Pracownicy. Estetika Dental Clinic

30 Października 2015
Nasi pracownicy

Dobry gabinet stomatologiczny to nie tylko kompleksowe wyposażenie i nowoczesny budenek. Dobry gabinet to także profesjonalna obłusga z dużym doświadczeniem  oraz wiedzą. Wybierasz się do dentysty i szukasz dobrego gabinetu? W takim razie odwiedź Estetika Dental Clinic. Jesteśmy nowoczesnym, prywatnym gabinetem stomatologicznym w Rzeszowie. Naszym Pacjentom możemy zaproponować sympatyczną i profesjonalną obsługę. Pracujący u nas stomatolodzy mają bogate doświadczenie, dzięki czemu mogą z powodzeniem pomagać Pacjentom i spełniać ich marzenia o pięknym uśmiechu.
Poznaj naszych nowych pracowników!
 Wszyscy nasi pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem i widzą w zakresie swojej specjalizacji. Dzięki temu każdemu naszemu Pacjantowi możemy zapewnić profesjonalną opieką stomatologiczną w różnych dziedzinach np. implantologii, ortodoncji czy stomatologii estetycznej.

Estetika Dental Clinic to również sześć gabinetów wyposażonych w nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt, który pozwala jeszcze lepiej i skuteczniej wykonywać zabiegi stomatologiczne. Obecnie w naszych gabinetach korzystamy między innymi z: tomografu komputerowego Carestream 9000 3D, SpectroShade (urządzenie służące do idealnego określenia koloru zębów), The Wand (urządzenie służące do wykonywania bezbolesnych znieczuleń), Dentaport (urządzenie do leczenia kanałowego). Ponadto zabiegi stomatologiczne możemy wykonywać również z wykorzystaniem kamery wewnątrz ustnej, sedacji wziewnej oraz nowoczesnych sprzętów wykorzystywanych przy, np. leczeniu kanałowym.

Przeczytaj także nasze inne artykuły: