Nawigacja komputerowa na implantach

Nawigacja komputerowa w implantologii pozwala precyzyjnie zaplanować przebieg zabiegu wszczepienia implantów oraz uniknąć niepożądanych powikłań. To nowoczesna generacja zabiegów, umożliwiająca odbudowę całkowitego bezzębia jak również wszczepienie implantu i natychmiastowe odbudowanie korony w przypadku utraty pojedynczego zęba.

Tak jak GPS prowadzi nas do celu gdy chcemy dotrzeć w konkretne miejsce na mapie, tak nawigacja komputerowa w stomatologii kieruje działaniami chirurga podczas zabiegu implantologicznego.

W Estetika Dental Clinic jako jedyni na Podkarpaciu (oraz trzeci w Polsce) pracujemy na najbardziej innowacyjnym systemie X-Guide, dzięki któremu możemy precyzyjnie i małoinwazyjnie zakładać implanty bez cięcia chirurgicznego. X-Guide to dynamiczna nawigacja prowadzona przez chirurga-stomatologa z asystą, wspomagana trójwymiarową wizualizacją wyświetlaną na ekranie komputera w czasie rzeczywistym. Umożliwia to na precyzyjne wykonywanie zabiegów wszczepienia implantów natychmiast po usunięciu zęba.

Wykorzystanie techniki X-Guide skraca okres gojenia wszczepów oraz minimalizuje możliwość komplikacji zabiegu, gdyż wszelkie działania można weryfikować jeszcze na poziomie projektowania zabiegu na ekranie komputera.

Dzięki temu możemy zagwarantować Pacjentom skrócenie czasu trwania leczenia oraz komfort i bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

12 + 8 =