Lekarze pracujący w gabinecie stomatologicznym Estetika Dental Clinic

Lekarze

Kliniki Implantologii i Stomatologii Estetycznej

lek. stom. Jarosław Cierplikowski
Zobacz również: certyfikaty krajowecertyfikaty międzynarodowe

Współwłaściciel Estetika Dental Clinic. W 1991 r ukończył studia stomatologiczne w Kijowskim Instytucie Medycznym. W 1995 roku uzyskał dyplom 1. stopnia specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach krajowych i zagranicznych, szczególnie poświęconych implantologii. Specjalizuje się w zakresie: protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej. Jego wiedza, wieloletnie doświadczenie i praktyka gwarantują pacjentom poczucie komfortui bezpieczeństwa. Oddany tata trzech córek, Kamili, Kai i najmłodszej Blanki. Czas wolny, choć ma go mało, spędza aktywnie, uprawiając kitesurfing, jazdę na snowboard i nartach, piłkę nożną i bieganie. Podróżnik – zwiedza, odkrywa i zdobywa. Chętnie w świat zabiera żonę i dzieci. Miłośnik filmu, fabuły i dokumentu.Zna język angielski, niemiecki i rosyjski.
     

lek. stom. Grzegorz Delmaczyński Zobacz również: certyfikaty krajowecertyfikaty międzynarodowe

Współwłaściciel Estetika Dental Clinic w Rzeszowie. W 2000 r. ukończył studia stomatologiczne w Akademii Medycznej w Lublinie. Pracę w zawodzie rozpoczął w roku 2001 i od tamtej pory wciąż doskonali swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje zawodowe czego dowodem jest udział w licznych kursach i konferencjach naukowych szczególnie zagranicznych. W pracy zawodowej specjalizuje się głównie w stomatologii estetycznej i endodoncji oraz periodontologii. Ważny jest dla niego dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, dlatego każdego traktuje indywidualnie. W życiu prywatnym jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów Jakuba i Mikołaja. Wolny czas lubi spędzać z rodziną i przyjaciółmi a także uprawiając sport siatkówkę plażową, koszykówkę i bieganie. Interesuje się muzyką szczególnie jazzem oraz uwielbia poszukiwać nowinek technicznych, nie tylko z zakresu stomatologii. Biegle włada językiem angielskim
     

lek. stom. Sebastian Partyka
Zobacz również: certyfikaty krajowe

Ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2006 r. Z  Estetika Dental Clinic związany jest od 2008 r. Specjalizuje się w zakresie endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Praca sprawia mu dużo satysfakcji a pacjenci doceniają jego profesjonalizm i zaangażowanie oraz miłą atmosferę podczas wizyty. Doskonali swoją wiedzę biorąc udział w kursach stomatologicznych. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną. Lubi podróżować. Jego pasją jest motoryzacja.
  

lek. stom. Sylwia Cielebąk
Zobacz również: certyfikaty krajowe

W 2006 r. ukończyła studia stomatologiczne na lubelskiej Akademii Medycznej. Z Estetika Dental Clinic jest związana od 2008 roku. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami, także z  tymi najmłodszymi, którzy niezwykle cenią sobie jej miłe usposobienie i łagodny charakter. Interesuje się nowoczesną endodoncją i stomatologią estetyczną. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, jeździ na nartach, rolkach i rowerze. Jej pasją jest muzyka i dobre kino.
  

lek. stom. Anna Gruszka – Jaszczuk
Zobacz również: certyfikaty krajowe

W 2006 r ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od 2007 r. pracuje w Estetika Dental Clinic. W pracy zawodowej pasjonuje ją najbardziej nowoczesna endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, implantologia i mikrochirurgia stomatologiczna, stąd też większość jej specjalistycznych kursów i szkoleń praktycznych dotyczy właśnie tej tematyki. Największą satysfakcję w pracy sprawia jej uśmiech pacjentów. Uwielbia podróże, jazdę na nartach, pływanie i dobrą książkę. W życiu prywatnym jest szczęsliwą żoną i mamą Miłosza.
  

lek. stom. Dominika Chmielewska
Zobacz również: certyfikaty krajowe

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z Estetika Dental Clinic związana jest od 2011 r. Jej zainteresowania skierowane są na stomatologię estetyczną i nowoczesną endodoncję mikroskopową. Zdobytą wiedzę uzupełnia na kursach i konferencjach naukowych. Jest autorką publikacji w miesięczniku „Magazyn Stomatologiczny”. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ciągle dążąc do perfekcji. Ogromną satysfakcję sprawia jej uśmiech na twarzy pacjentów, którzy szczególnie cenią sobie jej delikatność i opanowanie. Czas wolny lubi spędzać wędrując po górskich szlakach. Próbuje również swoich sił w malarstwie. Włada językiem angielskim.
    

lek. stom. Anna Staszowska
Zobacz również: certyfikaty krajowe
 W 2010 r. ukończyła studia lekarsko- dentystyczne w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała na stomatologię zachowawczą, estetyczną oraz endodoncję. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach  stomatologicznych i zagłębiając się w literaturę fachową z dziedziny stomatologii. Zawód stomatologa traktuje jako pasję życiową. Ponadto posiada wiele cierpliwości i empatii dla swoich pacjentów. Tym zaskarbia sobie zaufanie zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów. Jej pogodne i życzliwe usposobienie poprawia nastrój pacjenta i pomaga w przezwyciężeniu stresu związanego z wizytą u dentysty. Interesuje się ekologią i zdrowym stylem życia. Włada językiem angielskim.
     

lek. stom. Łukasz Furdak Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 r. Do grona lekarzy Estetiki dołączył w 2016 r. Zawodowo specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej. Wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach specjalistycznych i zagłębiając się w literaturę fachową z dziedziny stomatologii. Lubi aktywnie spędzać czas najlepiej w postaci górskich wędrówek. Uwielbia gotować, szczególnie potrawy z kuchni węgierskiej, by następnie w gronie przyjaciół konsumować je przy dobrym kinie akcji. W stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim.