Asystentki Stomatologiczne w Estetika Dental Clinic

Asystentki

asys. stom. Joanna Kuźniar
 Zobacz również: certyfikaty krajowe
 W 2000 r. ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Łańcucie na kierunku higienistka stomatologiczna i od tego czasu nieprzerwanie pracuje w zawodzie. Do zespołu asystentek stomatologicznych Estetika Dental Clinic dołączyła w 2008 r. Zawsze miła i uśmiechnięta, wykonująca swoją pracę z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Prywatnie jest mamą Sebastiana i Mateusza. Wolne chwile spędza z rodziną na wycieczka rowerowych i na basenie. Lubi podróżować i słuchać muzyki. Posługuje się językiem angielskim i próbuje sił w języku włoskim wciąż poszerzając swoje kwalifikację językowe na różnych kursach.
   
asys. stom. Małgorzata Chorzępa
 Zobacz również: certyfikaty krajowe
 W 2005 r. ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Z Estetika Dental Clinic współpracuje od 2006 r. Asystuje przy zabiegach periochirurgicznych i chirurgicznych. Zawodowo interesują ją zabiegi periochirurgiczne oraz wszystko co związane z usuwaniem kamienia nazębnego i higieną jamy ustnej.  Uwielbia wycieczki górskie oraz jazdę na rowerze.
  
 
asys. stom. Aneta Mordarska
 Zobacz również: certyfikaty krajowe
 Absolwentka Liceum Medycznego. W Estetice pracuje jako asystentka stomatologiczna od 2011 r. W pracy bardzo ceni sobie kontakt z małymi pacjentemi każdego traktując indywidualnie. Uwielbia wszelkiego rodzaju muzykę w zależności od nastroju jako forma relaksu. Czas wolny chętnie spędza z rodziną i znajomymi.
 
asys. stom. Monika Cesarz
 W 2014r. ukończyła Policealne Studium „Akademii Zdrowia” w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna. Z Estetiką Dental Clinic współpracuje od 2015 r. Asystuje głównie przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Swoje kwalifikacje poszerza ucząc się na kierunku higienistka stomatologiczna w Niepublicznej Szkole Biznesu w Rzeszowie. Jest osobą sumienną i dokładną. Wolny czas spędza w gronie znajomych oraz czytając dobrą książkę. Uwielbia słuchać muzyki.
 

asys. stom. Sylwia Stawarz
 
  
 

asys. stom. Kamila Stapińska
 
  
 

asys. stom. Sylwia Puzio
 
  
 

asys. stom. Paulina Czarnik
 
  
 

asys. stom. Magdalena Grys
 
  
 

asys. stom. Monika Ząbik