Implanty w 1 dzień

Dzisiejsza stomatologia pozwala na wyjście z gabinetu pacjenta z nowymi zębami nawet po jednym dniu. Najnowsze technologie umożliwiają naszym specjalistom zamocować na wstawionych implantach most lub koronę podczas krótkiego zabiegu operacyjnego, przeprowadzonego bezboleśnie w znieczuleniu komputerowym i bez użycia skalpela.

Ta szybka, skuteczna i trwała metoda na przywrócenie pięknego uśmiechu u osób, które straciły jeden lub więcej zębów, jest jednym ze standardowych zabiegów w Estetica Dental Clinic.

Szybka odbudowa jest możliwa dzięki ścisłej współpracy doświadczonych ekspertów, precyzyjnej diagnostyce oraz zastosowaniu najnowszych technologii. W Estetica Dental Clinic korzystamy z innowacyjnej metody Nobel Guide™ Zęby w jedną godzinę (Teeth – In – An – Hour™) wszczepiania implantów i ich natychmiastowego obciążenia.

Zabieg wszczepienia implantu w miejsce brakującego zęba trwa ok. 30-45 minut i odbywa się w miejscowym znieczuleniu, dzięki czemu jest zupełnie bezbolesny, a pacjent może normalnie funkcjonować już następnego dnia. Poprzedzony jest szczegółową diagnostyką oraz staranną analizą stanu jamy ustnej, wykonywanej na podstawie badania klinicznego i oceny tomografii komputerowej.

Wyjątkową cechą leczenia implantologicznego w Estetika Dental Clinic jest przygotowanie indywidualnych komponentów: koron i mostów we własnym laboratorium protetycznym. Cały proces planowania takich prac odbywa się wyłącznie metodą cyfrową CAD-CAM, co pozwala na niespotykaną dotąd precyzję wykonania prac protetycznych (z dokładnością do 1 mikrona).

Implanty – więcej informacji

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

15 + 13 =