Ile kosztuje implant zęba w 2024? – Poznaj implanty zębowe Nobel Biocare™

Implanty zębowe Nobel Biocare to zaawansowane sztuczne korzenie zębów, wszczepiane w kość szczęki lub żuchwy, zastępujące utracone zęby. Charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i estetyką oraz są produkowane przez szwajcarską firmę, pioniera w dziedzinie implantologii stomatologicznej.

Jakie są zalety implantów zębowych Nobel Biocare?
Implanty te oferują poprawę wyglądu, funkcji i komfortu jamy ustnej, zapobiegając zanikowi kości i przesuwaniu się sąsiednich zębów. Wykorzystują tytan, który jest biokompatybilny i łączy się z kością w procesie osteointegracji.

Ile kosztuje implant zęba Nobel Biocare w 2024 roku?
Cena implantu tytanowego PREMIUM, w tym marki Nobel Biocare, wynosi 3 800 zł. Koszt obejmuje kompleksowy zabieg, odsłonięcie implantu, śrubę gojącą, kształtowanie dziąsła, zdjęcie szwów, wskazania pozabiegowe oraz opiekę pozabiegową.

Czy cena implantów zębowych Nobel Biocare jest konkurencyjna?
Tak, cena ta jest konkurencyjna w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań i oferuje pacjentom wysokiej jakości usługę z 10-letnią gwarancją.

Dlaczego warto wybrać Estetika Dental Clinic?
Estetika Dental Clinic stosuje metodę Nobel Guide, pozwalającą na wszczepienie implantów i ich natychmiastowe obciążenie, co umożliwia uzyskanie pięknego uśmiechu już w ciągu jednego dnia. Klinika dysponuje zaawansowaną pracownią techniczną i zapewnia indywidualne podejście oraz gwarancję satysfakcji.

Jaki jest główny cel stosowania implantów zębowych Nobel Biocare? Głównym celem jest przywrócenie pełnej funkcjonalności i estetyki uśmiechu. Implanty zębowe to inwestycja w zdrowie, komfort i urodę, która może zmienić życie na lepsze.

Jak umówić się na konsultację w Estetika Dental Clinic?
Jeśli jesteś zainteresowany implantami zębowymi Nobel Biocare, zachęcamy do skontaktowania się z Estetika Dental Clinic i umówienia się na konsultację.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

10 + 1 =