RVG Zęba – Nowoczesny Leczenie Kanałowe Zębów

RVG zębaRadjowizjografia zębów – Zdjęcia radiowizjograficzne Rzeszów

RVG zęba w Rzeszowie

Radiowizjografia (RVG) jest nowoczesną techniką, która pozwala na uzyskanie dokładnych informacji o stanie uzębienia. Dzięki nowoczesnemu cyfrowemu sprzętowi rtg obraz pojawia się od razu na monitorze komputera, a dzięki opcjom programu do zapisu zdjęć można w prosty sposób przedstawić w którym miejscu jest problem. Dawka promieniowania jest bardzo niska w przeciwieństwie do wykonywanych zdjęć metodą kliszową. 

Punktowe zdjęcia RTG zębów

Punktowe zdjęcia RTG są podstawą podczas leczenia endodontycznego (kanałowego), służą wykrywaniu próchnicy, a także innych niewidocznych dla oka nieprawidłowości. Dzięki RTG można sprawdzić również skuteczność leczenia. Zastosowanie cyfrowego obrazowania pozwala szybko i precyzyjnie ocenić dany przypadek i pomaga w odpowiednim doborze sposobu leczenia.  

zdjęcie rtg zęba rzeszów

Wszystkich zainteresowanych  ofertą jaką jest leczenie kanałowe i  RVG zęba zapraszamy do kontaktu. Nasi stomatolodzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.   Zachęcamy także do zapoznania z ofertą naszego gabinetu dentystycznego w Rzeszowie: