Ceny Implantów. Sprawdź ile Kosztują

Cennik implantów
Cennik implantów.
Ile kosztuje wszczepienie implantów?

Ceny implantów – sprawdź ile kosztuje idealny uśmiech

Utrata zębów czy to w wyniku choroby, wypadku czy zaniedbania może skutkować obniżeniem poczucia własnej wartości. Wszyscy wiemy, że to właśnie uśmiech jest naszą wizytówką, która potrafi zdziałać cuda. Dlatego tak ważne jest, aby nasz uśmiech był równy i biały.

Cennik implantów

Implanty zębów to obecnie najlepszy sposób na odzyskanie pięknego uśmiechu. Są to nieduże tytanowe śruby, które po wszczepieniu w kość szczęki zastępują naturalny korzeń zęba. Na nich umieszczane są korony porcelanowe lub ceramiczne, które doskonale imitują prawdziwe zęby, a dzięki temu, że ich odcień można dopasować w niczym nie różnią się od naturalnych zębów.

Zabieg wszczepienia implantów jest przeprowadzany w Estetika Dental Clinic już od kilku lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu zapewniamy naszym Pacjentom najwyższą jakość usług. Oferujemy im możliwość wszczepienia implantów za pomocą procedury Nobel Guide. Jest to zabieg polegający na wszczepieniu implantów i ich natychmiastowym obciążeniu. Dzięki temu Pacjenci mogą cieszyć się pięknym uśmiecham już w ciągu jednego dnia! Oczywiście cały zabieg poprzedza kilka nieinwazyjnych badań takich jak tomografia.

Jeśli są Państwo zainteresowani wszczepieniem implantów zębowych zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu i sprawdzenia cennika implantów.

Sprawdź ceny implantów i zainwestuj w swój uśmiech! Przeczytaj także nasze artykuły związane z tematem implantów zębów: