Protetyka 3D

Laboratorium protetyczne Estetika LAB wyposażono w najnowszy technologicznie sprzęt cyfrowy w systemie CAD/CAM. Wszystkie uzupełnienia protetyczne – tlenkiem cyrkonu, porcelaną E-max, kompozytem lub PMMA – wykonujemy z niespotykaną do tej pory dokładnością w ekspresowym tempie, często na jednej wizycie. System ten jest szybszy i o wiele bardziej precyzyjny – do 0,2 mikrometrów, co nie jest możliwe do uzyskania w tradycyjnej protetyce.

Skaner zewnątrzustny CS 3600 rejestruje relację przestrzenną zębów pacjenta i umożliwia przeniesienie tych obrazów do laboratorium protetycznego. Szybkie i płynne pobieranie skanu, tworzy cyfrowy wycisk w formie precyzyjnego i kolorowego modelu 3D. Lekarz przesyła zdjęcie 3D do labolatorium, by nasz protetyk wirtualnie zaprojektował uzupełnienie. Następnie 5-osiowa frezerka precyzyjnie przenosi projekt do rzeczywisotości. Po kilkunastu godzinach gotowymi elementami można uzupełniać uzębienie. Bezboleśnie, szybko i precyzyjnie!

W Estetika Dental Clinic wykonujemy wszystkie uzupełniania protetyczne – korony, mosty, odbudowy na implantach, ale też estetyczne odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym jak onlay, inlay czy overlay, a także licówki.

DOBRA RADA

Pamiętajcie, że pozostawienie pustego miejsca po utraconym zębie powoduje przesuwanie lub wysuwanie się pozostałych. Powstanie nieestetycznego zgryzu to zwykle dopiero początek problemów. Z czasem zmniejsza się wydolność żucia, zęby szybciej się ścierają i powstają zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych. Dlatego tak ważna jest wczesna konsultacja stomatologiczna, która w Estetika Dental Clinic jest bezpłatna.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

10 + 6 =