Stomatologia Dzięcięca Rzeszów, Estetika Dental Clinic

22 Lutego 2013
Profilaktyka stomatologiczna u dzieci

Stomatologia dziecięca Rzeszów – Leczenie zębów mlecznych dzieci

Niezmiernie istotna jest wczesna profilaktyka stomatologiczna u dzieci. Dobre nawyki żywieniowe i higieniczne przekazane we wczesnym dzieciństwie głównie przez rodziców przekładają się na całe późniejsze życie uzębienia dzieci. Warto więc poszukać informacji na ten temat lub po prostu poradzić się stomatologa w Estetika Dental Clinic. Na troskę o zęby swojego dziecka nigdy nie jest za wcześnie ani za późno.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji podczas, których lekarze specjalizujący się w zakresie pedodoncji czyli stomatologii dziecięcej udzielą informacji odnośnie profilaktyki u dzieci a także w razie konieczności opracują plan leczenia.  Często w przypadku pierwszych zębów jest to lakowanie lub fluoryzacja. Dowiedz się jak dbać o zęby mleczne?

Ważną rolę wśród naszego personelu pełnią również higienistki stomatologiczne szczególnie przy pierwszym w życiu kontakcie z gabinetem stomatologicznym. Pomogą dobrać właściwe szczoteczki i poinstruują jak je prawidłowo używać. W formie zabawy zapoznają z gabinetem dając możliwość kontaktu ze sprzętem, który będzie docelowo wykorzystany przy właściwej wizycie na leczenie. Aby kolejne wizyty młodych Pacjentów u stomatologa odbywały się w ciepłej i przyjaznej atmosferze warto wcześniej skorzystać z takiego przygotowania.

Nasz personel w pełnym oddaniu zaopiekuje się Państwa pociechą. Dzięki możliwości w trakcie leczenia oglądania ulubionej bajki lub filmu wizyta staje się przyjemnym przeżyciem. Każdy dzielny Pacjent może wybrać sobie kolor wypełnienia a na zakończenie wizyty czeka go miła nagroda!