Dobry Ortodonta w Rzeszowie. Estetika Dental Clinic

25 Kwietnia 2016
Dobry ortodonta

W klinice stomatologicznej Estetika w Rzeszowie oferujemy Państwu poza typowymi usługami stomatologicznymi także opiekę ortodontyczną. Zapewniamy nowoczesne sposoby leczenia wad zgryzu oraz zaburzeń w funkcjonowaniu stawów skroniowo-żuchwowych. Ortodonta przygotowuje indywidualne rozwiązania dla każdego pacjenta biorąc pod uwagę głównie, wiek, stopień zaawansowania wady zgryzu, odczucia estetyczne pacjenta itp. tak aby osiągnąć cel, czyli doprowadzić do prawidłowego ustawienia zębów w łuku.
Zadbaj o swoje zęby i odwiedź Estetika Dental Clinic Dzięki dynamicznemu rozwojowi ortodoncji dziś możliwe jest leczenie nawet najbardziej skomplikowanych nieprawidłowości. Dobry ortodonta bez względu na wiek pacjenta jest w stanie przeprowadzić skuteczne leczenie, warunkiem jest zdrowa jama ustna. Nawet najmniejsze ubytki i stany zapalne muszą zostać wyleczone.

Dobry Ortodonta

 W trakcie leczenia bardzo istotna jest współpraca pacjent – ortodonta, bo od niej zależy powodzenie i szybkość osiągnięcia zadowalającego efektu. Poza tym niezwykle ważna jest higiena jamy ustnej, która podczas leczenia ortodontycznego jest szczególnie wzmożona (stosowanie specjalnych szczoteczek i preparatów higienicznych). Dobry ortodonta na pierwszej wizycie konsultacyjnej jest w stanie zaproponować odpowiednią metodę leczenia i oszacować przybliżony czas trwania leczenia oraz koszty.  Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest leczenie ortodontyczne zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego gabinetu stomatologicznego. W Estetika Dental Clinic otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie ortodoncji, a także stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz implantologii. 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami związanymi z ortodoncją: Leczenie wad zgryzu,Rodzaje aparatów ortodontycznychAparaty ortodontyczne.