Pracownicy rejestracji w gabinecie stomatologicznym Estetika Dental Clinic

Pracownicy rejestracji

Elżbieta Łyszczek
 Zobacz również: certyfikaty krajowe
 Absolwentka Katolickiego Uniwerytetu Lubelskiego o specjalizacji pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz studium menadżerskiego. Z Estetiką jest związana od 2006 r. Swoja wiedzę i umiejętności podnosi uczestnicząc w kursach i szkoleniach z profesjonalnej obsługi pacjenta. Zawsze chętnie służy pomocą co bardzo cenią sobie pacjenci. Czas wolny lubi spędzać na rodzinnych wycieczkach.
 

Karolina Bielak-Szczęch
 Zobacz również: certyfikaty krajowe
 Ukończyła studia w Wyższej Szkole Informatyki Zarządzania na kierunkach Europeistyka, Ekonomia oraz Zarządzanie funduszami Europejskimi. Do zespołu rejestratorek dołączyła w 2011 r. W swojej pracy bardzo ceni sobie współpracę z dynamicznie rozwijającym się zespołem oraz kontakt z pacjentem. Zawsze chętnie służy pomocą. Pasjonuje się sztuką a w szczególności architekturą wnętrz i wizażem. Uwielbia podróże. Biegle posługuje się językiem angielskim. 
 
Karolina Brzechowska
 Zobacz również: certyfikaty krajowe
 W 2009 roku ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na wydziale Ekonomicznym o kierunku Turystyka Międzynarodowa. Od 2006 roku posiada uprawnienia pilota wycieczek krajowych i zagranicznych oraz uprawnienia kierownika i wychowawcy na obozach i koloniach. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach m.in. z zakresu kadr i płac. Dobrze posługuje się językiem angielskim. Do zespołu Estetiki dołączyła w 2013 roku. Jest osobą otwartą, ambitną, zawsze uśmiechniętą i bezkonfliktową. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi oraz współpracę zespołową. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą Roberta i Weroniki. Czas poza pracą spędza z rodziną i przyjaciółmi na wspólnych wyjazdach. Lubi dobre kino, książki i podróże, szczególnie w kierunku Wiednia.
     
Dorota Lis
 Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Socjologia o specjalizacji Praca socjalna. Z Estetiką Dental Clinic rozpoczęła współpracę w 2015 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Dobrze posługuje się językiem angielskim. W pracy szczególnie ceni sobie bezpośredni kontakt z ludźmi oraz możliwość rozwoju. Poprzez osobiste zaangażowanie stara się jak najlepiej wyjść naprzeciw potrzebom Pacjenta.
 
Magdalena Nowak