Dlaczego my?

Estetika Dental Clinic powstała z przekonania, że nowoczesna stomatologia na najwyższym, światowym poziomie powinna być dostępna dla każdego Pacjenta.

Założeniem Grzegorza Delmaczyńskiego oraz Jarosława Cierplikowskiego było stworzenie w Rzeszowie nowoczesnej ośrodka, w którym opiekę nad Pacjentem sprawuje kilku lekarzy – każdy w swoim wyspecjalizowanym zakresie. Dzięki ich determinacji i ciężkiej pracy oraz zespołowi ekspertów, powstała innowacyjna placówka medyczna, której celem jest zapewnienie profesjonalnej, kompleksowej i spersonalizowanej opieki stomatologicznej.

Estetika Dental Clinic to zgrany zespół profesjonalistów, łączących pasję z wieloletnim doświadczeniem, który indywidualnie podchodzi do każdego Pacjenta. Estetika od lat wyznacza standardy usług stomatologicznych, których jakość potwierdzają i doceniają Pacjenci z Rzeszowa i całego Podkarpacia.

Największe doświadczenie

Działająca od 2000 roku Estetika Dental Clinic zgromadziła wiedzę i doświadczenie gwarantujące najwyższy standard opieki stomatologicznej i jakości usług.

Starannie dobrany zespół ekspertów zapewnia kompleksową i wielopoziomową opiekę z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, pedodoncji, protetyki, implantologii i periodontologii.
Nasi lekarze nieustannie rozwijają swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą, oraz sięgają po innowacje i nowoczesne rozwiązania w stomatologii. Dzięki temu nasi Pacjenci mają stały dostęp do najnowszych metod leczenia.
Potwierdzeniem unikalnych umiejętności, wiedzy i doświadczenia jest obecność naszych lekarzy w wąskim gronie dentystów zaproszonych do programu specjalistycznych szkoleń dla młodszych pokoleń polskich stomatologów.

Najnowsze technologie

Wiedzę i doświadczenie zespołu Estetika Dental Clinic wspierają najnowsze technologie oraz rozwiązania w stomatologii. Jesteśmy przekonani, że najwyższy standard wyposażenia gwarantuje jakość leczenia na światowym poziomie. Dlatego stale śledzimy nowinki i trendy w branży, uczestniczymy w prezentacjach najnowszych rozwiązań oraz inwestujemy z zaawansowany sprzęt cyfrowy.
Już dziś korzystamy z technologii przyszłości – obrazowania 3D do diagnostyki, planowania leczenia i tworzenia cyfrowych modeli uzupełnień stomatologicznych, druku 3D w protetyce, laserowego wybielania zębów nowoczesnych metod Invisalign oraz Brightalign do leczenia wad zgryzu u dzieci i dorosłych czy komputerowego znieczulenia metodą The Wand oraz Dentapen. Jako trzeci gabinet w Polsce i jedyny na Podkarpaciu stostujemy innowacyjny system nawigacji stomatologicznej X-Guide, dzięki któremu możemy precyzyjnie i małoinwazyjnie zakładać implanty bez cięcia chirurgicznego.

Praca dentysty wymaga zegarmistrzowskiej dokładności, dlatego gabinety Klinki Stomatologicznej Estetika wyposażone są w precyzyjne mikroskopy oraz lupy, które powiekszajac obraz zabiegowy umożliwiają szybszą diagnostykę oraz precyzyjne leczenie.

Własne laboratorium

Jednym z podstawowych założeń przyświecających zespołowi Kliniki Stomatologicznej Estetika jest kompleksowa opieka nad Pacjentem oraz skrócenie czasu trwania leczenia. Służy temu m.in własne laboratorium protetyczne wyposażone w sprzęt światowej klasy, dzięki któremu na miejscu wytwarzamy większość uzupełnień.

Dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej 3D i najwyższej jakości materiałom estetyczne i precyzyjnie dopasowane do zębów własnych Pacjenta uzupełnienia takie jak licówki, mosty czy korony wykonujemy z niespotykaną do tej pory dokładnością w ekspresowym tempie, nawet w jeden dzień.

Na podstawie cyfrowego skanu szczęki Pacjenta technik dentystyczny w naszym laboratorium tworzy komputerowe projekty, przenoszone do rzeczywistości z dokładnością co do mikrona za pomocą 5-osiowej frezarki oraz pieca do syntezacji.
Własna pracowania i ścisła współpraca z najwyższej klasy technikami laboratoryjnymi to ogromny komfort dla naszych lekarzy oraz Pacjentów, którzy nowe, trwałe i dopasowane uzupełnienie mogą otrzymać nawet podczas jednej wizyty. Rezultatem jest skrócenie czasu leczenia oraz zadowolenie naszych Pacjentów z efektów pracy całego zespołu Kliniki.

Cyfrowa diagnostyka

W Estetika Dental Clinic stawiamy nowoczesność, skuteczności i komfort Pacjenta. Nasza praca opiera się na wiedzy, doświadczeniu oraz najnowszych technologiach, które usprawniają proces leczenia oraz dają jeszcze lepsze rezultaty.
W diagnostyce, kluczowej dla planowania dalszych działań, od lat sięgamy po najnowsze osiągnięcia z zakresu obrazowania 3D, które w rękach naszych specjalistów stają się skutecznymi narzędziami do precyzyjnego wykrywania problemów oraz ustalania najlepszych rozwiązań. Dzięki temu osiągamy najlepsze rezultaty i możemy zapewnić naszym Pacjentom komfortowe leczenie na najwyższym, światowym poziomie, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Do dyspozycji naszych lekarzy są zaawansowane i bezpieczne urządzenia służące do diagnostyki 3D – tomografy komputerowe, skanery wewnątrzustne oraz skaner twarzy, które pozwalają uzyskać wysokiej jakości trójwymiarowy obraz uzębienia i tkanek. Mając do dyspozycji precyzyjne dane przekształcone na model 3D dentysta może postawić właściwą diagnozę, zaplanować dalsze działania, sprawdzić postępy dotychczasowego leczenia czy też zamówić w naszym laboratorium protetycznym odpowiednio dopasowane uzupełnienia.
Cyfrowa diagnostyka pozwala uzyskać lepsze rezultaty leczenia, zwiększa jego komfort oraz znacznie skraca czas całej procedury.

Najlepsza gwarancja leczenia

Najlepszym efektem naszej pracy jest piękny, zdrowy uśmiech i zadowolenie Pacjenta.
Najlepszą gwarancją jakości naszych usług jest wiedza, doświadczenie oraz nowoczesne metody leczenia przy użyciu najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów.

Dodatkowo, aby nasi Pacjenci mogli cieszyć się rezultatami przez kolejne lata, Klinika Stomatologiczna Estetika daje gwarancje na następujące procedury medyczne:

  • X lat na taki a taki zabieg
  • X lat na taki a taki zabieg

Warunkiem jest regularne uczęszczanie na wizyty kontrolne (tu trzeba opisać jakie jeszcze będą warunki gwarancji)
Wygodne formy płatności i dogodne finansowanie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień związanych z płatnościami i finansowaniem procedur medycznych w Klinice Stomatologicznej Estetika.
Aby każdy mógł cieszyć się pięknym uśmiechem umożliwiamy płatność kartą, gotówką oraz wygodny system ratalny(? – tu też trzeba będzie uzupełnić)

Udogodnienia dla Pacjentów

Estetika Dental Clinic zapewnia kompleksową i profesjonalną opiekę dentystyczną nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.
W nowoczesnym budynku, dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, na powierzchni 660 m2 urządzone zostały gabinety stomatologiczne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, pracownia RTG oraz laboratorium protetyczne. Dzięki temu cały proces leczenia możemy wykonać na miejscu.

W stylowych, nowoczesnych i klimatyzowanych wnętrzach Kliniki na Pacjentów czeka profesjonalny i zawsze pomocny personel, który zapewnia opiekę oraz dba o odpowiednią, przyjazną atmosferę.  U nas wizyta może być jeszcze bardziej przyjemna! Oferujemy naszym Pacjentom możliwość oglądania w trakcie wizyty filmów lub koncertów na ekranach zamontowanych nad fotelami dentystycznymi. Wystarczy przynieść własną płytę lub poprosić personel o włączenie ulubionego programu.

Wygodny dojazd mieszkańcom Rzeszowa oraz całego Podkarpacia umożliwia dogodna lokalizacja przy al. Wincentego Witosa 15B, jednej z głównych ulic miasta a zarazem części tzw. obwodnicy południowej miasta Rzeszowa. Budynek posiada własny, bezpłatny parking.

Znajdź nas na mediach społecznościowych:

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

7 + 15 =