Dobrze, że tu trafiłaś/eś!

Estetika to zespół doświadczonych lekarzy wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach stomatologii.

Kompleksową i wielopoziomową opiekę zapewniają profesjonaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, pedodoncji, protetyki, implantologii i periodontologii, którzy stale rozwijają swoje kompetencje oraz nie boją się sięgać po innowacje i nowoczesne rozwiązania w stomatologii.

Na 660 m2 powierzchni i w 6 świetnie wyposażonych gabinetach przywracamy pełny i zdrowy uśmiech naszym Pacjentom – i to już od 15 lat!

 Właściwa pielęgnacja jak i profesjonalna profilaktyka stomatologiczna mają niebagatelne znaczenie dla zdrowia naszego uśmiechu. Pozwalają one bowiem wyeliminować w całości wszelkie problemy i dolegliwości związane z zębami. Potrzebujesz wizyty u stomatologa? Mamy na to rozwiązanie!

 

usługi

implanty

leczenie bez bólu

protezy zębowe

korony i mosty

licówki

cyfrowe projektowanie uśmiechu

stomatologia estetyczna

ortodoncja

leczenie kanałowe w mikroskopie

stomatologia zachowawcza

chirurgia 

profilaktyka

wybielanie zębów

diagnostyka komputerowa

stomatologia dziecięca

Klinika stomatologiczna w Rzeszowie 

W naszej klinice oferujemy nowoczesne metody leczenia stomatologicznego, w tym również bogate usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Od wielu lat pomagamy naszym pacjentom w walce o piękny uśmiech. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy, którzy w swojej pracy korzystają z innowacyjnych technik i nowoczesnego sprzętu. To daje nam ogromne możliwości w leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków stomatologicznych. Dlatego też bez obaw możesz nam zaufać.

Nowoczesne metody leczenia

Mamy ogromną wiedzę, jak również wieloletnie doświadczenie z zakresu najnowszych metod leczenia, dla zachowania jak największego zadowolenia i komfortu naszego pacjenta. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość zaowocuje pozytywnymi efektami w postaci pięknego uśmiechu. Dlatego też jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami stomatologicznymi, bierzemy udział w różnego rodzaju prezentacjach oraz nieustannie inwestujemy w zaawansowany sprzęt leczniczy. Chcemy podążać za nowinkami, aby móc otoczyć naszych pacjentów jak najlepszą opieką.

Leczenie zębów bez bólu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że leczenie stomatologiczne nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego właśnie stawiamy na najnowsze technologie pozwalające wyeliminować ten problem. Aby wykonywane zabiegi były jak najbardziej komfortowe i bezbolesne dla pacjenta, wykorzystujemy naprawdę zaawansowane rozwiązania dla leczenia zębów bez bólu takie jak specjalistyczne znieczulenie komputerowe The Wand. To urządzenie służące do podania znieczulenia przed wykonywanym leczeniem stomatologicznym. Wykorzystywany w tym celu mikroskop kontroluje tempo i ilość podawanego płynu, który aplikowany jest pod naprawdę niskim ciśnieniem, co nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. Dodatkowo posiadamy w ofercie również gaz rozweselający, który zdecydowanie zmniejsza stres związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym jak i niweluje nieprzyjemne dolegliwości bólowe. To dobry sposób na zachęcenie dzieci jak i dorosłych do dbania o zęby, bez obaw o jakikolwiek dyskomfort.

Stomatologia estetyczna

Wykonujemy wiele zabiegów, w tym także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak między innymi laserowe wybielanie zębów, korekcja kształtu zębów z użyciem licówek, wypełnień kompozytowych czy zabieg „Hollywood smile”. Ostatni z nich cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Polega on założeniu odpowiego rodzaju licówek  na powierzchni zębów tworząc idealny uśmiech. To odpowiednie rozwiązanie dla zębów uszkodzonych, nierównych bądź przebarwionych, dzięki czemu odzyskają one swój piękny wygląd.

lek. stom.
chirurg stomatolog

Jarosław Cierplikowski

właściciel
lek. stom.

Grzegorz Delmaczyński

właściciel
lek. stom.
chirurg stomatolog

Jarosław Cierplikowski

właściciel
lek. stom.

Grzegorz Delmaczyński

właściciel

kontakt

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

7 + 8 =

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

tel.: 17 850 43 85
+48 508 180 965
estetika@estetika.com.pl

11 + 8 =