Stomatologia Estetyczna Rzeszów – Implanty Zębów, Wybielanie Zębów

26 Czerwca 2015
Stomatologia estetyczna w Estetika Dental Clinic

Zbliżające się wakacje to świetna okazja na poznanie nowych ludzi i nawiązanie interesujących znajomości. Sprzyjają temu liczne wyjazdy, ale żeby wywrzeć na kimś dobre wrażenie nie wystarczą same podróże. Musimy być otwarci, przebojowi i pewni siebie, a rozwijaniu tych cech sprzyja zadowolenie ze swojego wyglądu. A jak wiadomo, jednym z najważniejszych elementów naszej aparycji jest uśmiech – to na niego ludzie najczęściej zwracają uwagę.
Marzysz o pięknych, równych, białych zębach?
Nie czekaj i odwiedź Estetika Dental Clinic!

Piękne, równe, białe zęby znacznie podnoszą naszą samoocenę i sprawiają, że czujemy się pewni siebie, jesteśmy otwarci, bardziej towarzyscy i częściej się uśmiechamy. Co jednak zrobić, aby mieć nieskazitelny uśmiech?

Odpowiedzią na to pytanie są liczne zabiegi związane ze stomatologią estetyczną, jakie proponuje Estetika. Stomatologia estetyczna to specjalna grupa usług i zabiegów dentystycznych, mających na celu poprawienie wyglądu zębów. Najczęściej do tego działu stomatologii zalicza się przede wszystkim wybielanie zębów, zmienianie i korygowanie ich kształtu oraz uzupełnianie w przypadku braków w uzębieniu.

Estetkia Dental Clinic proponuje swoim pacjentom ofertę, jaką jest wybielanie zębów za pomocą systemu BEYOND. To innowacyjny sposób na uzyskanie pięknych, białych zębów. Dodatkowym plusem tej metody jest to, że cały zabieg trwa kilkanaście minut, a zęby zostają wybielone aż o 8 odcieni.

Naszym Pacjentom możemy także zaproponować korygowanie kształtu zębów za pomocą licówek kompozytowcyh i porcelanowych oraz uzupełnienie braków w uzębieniu dzięki implantom. Są to zabiegi szybkie i bezpieczne, dzięki którym Pacjenci mogą cieszyć się pięknymi i równymi zębami nawet w jeden dzień.

Stomatologia Estetyczna Rzeszów

Jeżeli więc interesują Państwa oferty jakimi są wybielanie zębów w Rzeszowie, wybielanie martwego zęba czy licówki Rzeszów zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Estetika Dental Clinic.

Artykuły które mogą Cię zainteresować: