Dyskretne aparaty ortodontyczne

W Estetika Dental Clinic stawiamy na piękny uśmiech. Dlatego nowoczesna ortodoncja zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie.

Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów wsparta jest nowoczesnymi technologiami, zapewniającymi indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz skuteczne leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych oraz zaburzeń w funkcjonowaniu stawów skroniowo-żuchwowych.

Mając na uwadze komfort naszych Pacjentów oferujemy nowoczesne nakładki ortodontyczne Brightalign oraz Dr Smile, które są dyskretną i skuteczną alternatywą dla tradycyjnego, metalowego aparatu ortodontycznego.

Przeźroczyste nakładki Brightalign

Są precyzyjnie dopasowane do uzębienia pacjenta, zapewniając lepszą kontrolę nad przemieszczeniami zębów.

Ten rodzaj nowoczesnego aparatu ortodontycznego z cienkiej folii, wykonywany jest metodą termoformowania przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i analizy cyfrowej. Dzięki temu nakładka jest prawie niezauważalna dla otoczenia, a leczenie jest precyzyjne, szczegółowo zaplanowane oraz spersonalizowane. Nakładki są zdejmowane do posiłków i mycia zębów, dzięki czemu można łatwiej utrzymać higienę jamy ustnej.

Nakładki ortodontyczne Dr Smile

Bezpiecznie, dyskretnie i skutecznie skorygują niewielkie wady zgryzu. Są to dopasowane do potrzeb Pacjenta przezroczyste aparaty korekcyjne przesuwające zęby w pożądanym kierunku, które można zdejmować w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u dentysty. Niewidoczne nakładki wyprostują zęby komfortowo w porównaniu z tradycyjnym aparatem ortodontycznym.

Za pomocą nakładek DR SMILE jesteśmy w stanie skorygować niewielkie i średnie niedoskonałości zębów. Czas leczenia zależy od konkretnego przypadku i wynosi od 3 do 12 miesięcy.

kontakt

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

2 + 4 =

Al. Witosa 15B
35-115 Rzeszów

tel.: 17 850 43 85
+48 508 180 965
estetika@estetika.com.pl

5 + 5 =